Basketbal – Oblastní přebor mladší minižákyně U12 TJ Slovan Varnsdorf vs BK Česká Lípa poprvé (září 2024)

V neděli 22. září 2024 se v tělocvičně na Národní ulici ve Varnsdorfu v oblastním přeboru utkaly dvakrát domácí mladší minižákyně U12 s celkem BK Česká Lípa.

První utkání začalo v 9 hodin a holky začaly s vervou. V první chvíli Českolipačky zaskočily, ale bohužel jim tempo nevydrželo. Asi i proto, že ty vypadaly o jednu, možná i dvě věkové kategorie vyspělejší a vyšší. Konečný výsledek 32:52 (6:16 / 16:24 / 18:44).

Jak moc jsou soupisky aktuální, za to bych ruku do ohně nedal:

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf : BK Česká Lípa – 32 : 52 (6:16,10:8, 2:20,14:8)

První utkání letošní sezóny sehrála děvčata doma s Českou Lípou. Ta stejně jako my, hraje se 3 výjimkami (hráčky ročník 2012).
Naše děvčata držela do poločasu krok, utekla nám až 3. čtvrtina, kdy jsme dali pouze 2 body. Ve 4. čtvrtině tým zabojoval, vyhrál ji 14:8 a náskok soupeře stáhnul.
Děvčata prohrála, ale některé akce se jim opravdu povedly a za celkový výkon zaslouží celý tým pochvalu.

Body : Cejnarová 10, Holá 8, Pánková 6, Tremlová 4, Majkutová 2, Brtinská 2, Buršíková 0, Ziková 0, Macho 0, Domabylová 0, Vu Hyuen 0, Jelenčiaková 0, Beranová 0

Th : 2 / 0