13. kolo Rumburské hokejové ligy – rekapitulace

Hrát proti Bostonu je vždy náročné. Toto mužstvo je silově, technicky a takticky na výši a když hraje v pohodě nemají soupeři, při vší úctě k nim, šanci na úspěch. Nedá se říci, že tým z Cvikova je na tom tak špatně, jak by se podle výsledků mohlo zdát. Ale několik nepřesností v rozehrávce, několik neproměněných šancí, které z protiútoku Boston potrestal a zápas byl rozhodnutý. Ke cti cvikovanů je nutné poznamenat, že i přes nepříznivý vývoj skóre bojovali o co nejpřijatelnější výsledek. Oba zápasy se hrály ve slušném tempu od prvního do posledního hvizdu rozhodčího. Jen si říkám, kdy uvidím hrát Boston na 100% výkonu. To by byla liga!
Fotogalerie : Cvikov – Boston

Mělník – DK Střelnice 11 : 9
Hosté zápas podcenili a přijeli jen s minimem hráčů. A to na dvě pětky Mělníku, jak se ke konci zápasu ukázalo, nestačilo a byla to hlavní příčina porážky. V úvodu utkání domácí hostům odskočili na stav 4:1 a zdálo se, že utkání je rozhodnuto. Hosté dokázali v rychlém, bojovném tempu vyrovnat a jít do vedení. V druhé třetině se týmy střídaly ve vedení, aby třetí třetina začínala za stavu 7: 7. V té již bylo znát, že domácím docházejí síly. A když se k tomu přičte několik sporných výroků rozhodčího je výsledek jasný. Výkon hostů byl velmi dobrý a bude-li mít více hráčů na střídačce, tak si myslím, že papírový favorité se mají na co těšit!
Fotogalerie : Mělník – DK Střelnice