Oboustranně výborný zápas skončil plichtou !!! SK Stap Tratec – FK Litvínov 1:1 (1:1) 3:2 na PK

Hrál se fotbal z obou stran nahoru a dolů s divizními parametry a to se divákům líbilo. Domácí měli o něco více šancí ke vstřelení rozhodujícího gólu, hosté však měli štěstí i skvělého gólmana, zvláště v závěru zápasu při víc než 100%-ní šanci střídajícího „žolíka“ Čudy !!!
9´- přesný centr domácího Buryánka na nohu Maláka, ale jeho volej gólman hostů chytil
15´- dloubáček Špinky mezi beky hostů, ale Vavrouškovi míč při zpracování sklouzl a bylo po šanci
20´- vysoký centr Jircháře do vápna hostů, ale hlavička Buryánka šla jen nad branku
25´- po rohovém kopu šel důsledně po odraženém balónu Jirchář, vrátil jej od lajny před branku a nikým
nekrytý Vlk poslal míč do prázdné litvínovské branky a domácí se ujali vedení – 1:0 !!!
27´- hosté v dobré šanci Polákem, ale Loos jeho střelu stačil vyrazit do pole
31´- trestný kop hostů od postranní čáry líznul hlavou ve vápně Macháček a bylo vyrovnáno – 1:1 !!!
39´- další pěkný centr do vápna z kopačky Jägra, ale volej Vavrouška opět chytil výborný gólman hostů

V první půli měli více šancí domácích, ale výtečný gólman hostů víc než jeden balón do své sítě nepustil. Když pak hosté s trochou štěstí vyrovnali, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
52´- domácí mladíček Malák se dostal individuelně do čisté šance, ale zbrkle zakončil a míč šel nad branku
54´- parádní dělovka domácího Očipky z hranice velkého čtverce, ale gólman hostů opět skvěle míč lapil
61´- další průnik domácího Maláka, ale ten opět nezachoval klid a přestřelil branku hostů
68´- výtečná střela hostujícího Kodeše, ale Loos ji bravurně vyrazil a šanci zlikvidoval
72´- hosté v další šanci Macháčkem, ale domácí gólman Loos se opět vyznamenal a jeho střelu lapil
73´- únik Očipky, který šel sám na gólmana, místo střely nezištně přihrál nabíhajícímu Čudovi a ten
z malého vápna přestřelil zcela opuštěnou branku hostů – to byla superšance a velká škoda pro domácí !
Po superšanci domácích se zápas již opatrně dohrával většinou ve středu hřiště a čekalo se na první domácí penalty, kdo z koho získá bod navíc. Hosté dle losu začínali a první dva hráči s přehledem penaltu proměnili, stejně jako domácí Jirchář a Jägr, který si dokonce dovolil v tomto nervy drásajícím souboji panenkovský dloubáček. Pak přišel na řadu Kodeš, jinak nejlepší hráč hostů a gólman domácích Loos potvrdil své kvality a robinzonádou do směru střely jeho penaltu vyrazil. Rozhodnutí na kopačkách padlo na Vavrouška, který nedal gólmanovi hostů žádnou šanci a za velkého jásotu diváků přidal domácím jeden bod navíc do tabulky. Po zápase sklidili domácí hráči v děkovačce ohromný aplaus od svých fanoušků a mohlo se jít slavit.
Výbornou práci odvedli i všichni tři delegovaní rozhodčí a poklonu tomuto zápasu a hlavně změněnému areálu a fanouškům přidal i delegát svazu pan Šimeček, jinak místopředseda Krajského fotbalového svazu v Ústí n.L., který navštívil Vilémov po několika letech a velmi si pochvaloval změny a místní podmínky.