SK Stap Tratec – FK Proboštov 0:1 (0:1)

Hosté přijeli do Vilémova pouze v jedenácti lidech a s jasnou taktikou – bránit v devíti a nakopávat balóny na rychlého útočníka Blažka. Domácí celý zápas do soupeře bušili, měli neustálou převahu a soupeře prakticky drželi jen na jeho polovině. Bohužel ani jednu z šancí neproměnili, na rozdíl od hostů, kteří vytěžili z minima maximum a kteří měli i obrovské štěstí a výborného gólmana. Nejdůležitější minuty zápasu: 19´- trestný kop Čudy z 16-ti metrů letěl vysoko nad branku hostů
28´- na rohový kop Čudy si naskočil Hnízdo, ale jeho hlavička šla jen těsně vedle hostující svatyně
39´- parádní centr Čudy do vápna hostů, ale hlavička Soukupa minula těsně branku hostů
41´- dělovku Jindřicha z vápna gólman hostů vyboxoval na rohový kop pro domácí
44´- hosté nakopli balón dopředu, Hnízdo neudržel míč a rychlonohý štírek Blažek z úhlu do šatny zavěsil – 0:1
V první půli byli domácí jednoznačně lepší, ale neměli potřebné štěstí a hosté bránili zuby nehty svůj obranný prostor. Bohužel jedenkrát se jim podařilo uniknout a za přispění domácího stopéra vstřelit nečekaně gól do šatny a rozjásat své vedení.
47´- hosté v úniku opět Blažkem, ale jeho střelu Vaňak bez problémů lapil
49´- trestný kop Jägra a pěkná hlavička Vavrouška skončila jen v náruči dobře stojícího gólmana hostů
53´- zraněného gólmana domácích Vaňaka střídá Loos z důvodu natažení svalu !!!
57´- centr Očipky do vápna hostů a volej Jircháře, který však opět výtečný gólman hostů lapil
64´- dělovka domácího Jircháře z velkého čtverce skončila jen vedle branky hostů
67´- křižná střela s chutí hrajícího Čudy skončila jen těsně vedle šibenice hostů
68´- centr Čudy a Soukup těsně minul balón před gólmanem hostů !!!
69´- chyba hostů a Hnízdo v čisté šanci trefil opět jen gólmana a byl z toho rohový kop
73´- dělovka Jägra skončila jen těsně vedle hostující svatyně
77´- trestný kop Čudy přes zeď hostující gólman lapil
78´- faul na Očipku ve vápně (?) byl posouzen hlavním sudím žlutou kartou za údajné nasimulování !!!
79´- nepřímý kop domácích a Čudovu dělovku gólman hostů opět vyráží
82´- centr Jägra do vápna hostů, ale hlavička Jircháře šla opět jen těsně vedle branky
87´- hosté v úniku a Baran v šanci, ale Loos jej vychytal

Hosté ve 2.půli uzamkli prostor před svou svatyní, domácí do nich bušili zleva i zprava, několikrát už to vypadalo že musí míč skončit v síti, ale bohužel ani jednou se jim to nepodařilo a hosté mohli ještě ke konci zápasu, kdy pomáhal útoku i gólman Loos, zvýšit stav utkání na 2:0. I takový je prostě fotbal, který skutečně nemá logiku a horší tým si odveze ze soupeřova hřiště všechny tři body. Nedá se nic dělat za týden se to hraje znovu. Rozhodčí odvedli poctivou práci, jen faul ve vápně na Očipku byl domácími viděn na rozdíl od hlavního sudího jinak. Je to škoda, ale jak řekl jeden z funkcionářů Vilémova – „My bychom při dnešním střeleckém srabu asi ani tu penaltu nedali….!?!“